אופציות בינאריות והצלחת מסחר

  אופציות בינאריות הן פתרון מושלם למסחר פשוט ומתון. ביחס לכל השאר מדברים על מסחר מגודר אשר מציב גבולות במלוא מובן המילה. כאן מגיע היתרון והוא מיועד לאנשים אשר לא יודעים לשים את היד או את הרסן בתעצומות המסחר. לצורך העניין, יש לא מעט אנשים המתפתים לשים את מיטב כספם על המסחר הלא מותאם וכך להפסיד את רוב כספם מבלי להיות מוכנים לכך. מדוע ראוי להתחיל את הדברים בנישה של מסחר באופציות בינאריות? מה רע בבחירה של מסחר באופציות מעוף או אפילו אופציות מסוג אחר? כל המידע במאמר הבא.

  קצת על שוק המעוף

  אז אם מדברים על מסחר באופציות מעוף, מדברים על מדד המעוף המשתייך ל25 חברות החזקות ביותר במשק. מכאן מגיע השם מדד 25 ת"א והוא קשור לאותן 25 חברות חזקות ביותר. המסחר באמצעות אופציות מעוף מורכב וזאת בעקבות דרישות הסוחר כמו לגעת ב25 משתנים שהם 25 חברות המגלות שינויים מעת לעת ללא כל התראה מראש. מכאן הופך המסחר באמצעות אופציות בינאריות לאחד כזה הדורש תשומת לב תמידית. אותן חברות מגלות שינויים כמו מיזוג חברה, הוספת מוצר, הסרת מוצר מהמדפים ואפילו ירידת ערך כזו או אחרת בעוד את כל הנתונים הללו צריך לדעת הסוחר, זה שהשקיע את מיטב כספו. כאשר מדברים על מסחר באמצעות אופציות מעוף, על הסוחר לפתוח תיק השקעות ולהתחייב בסכומים גדולים בעוד הרווח וההפסד לא תמיד ידועים מראש. מכאן שההמלצה לגעת בשוק המעוף קיימת רק לאחר שלומדים לשחק בשוק השחקנים הקטן יותר.

  קצת על אופציות בינאריות ועל הבדל המעוף

  אז מה ההבדל בין אופציות בינאריות לבין מסחר מניות או אופציות מעוף? מרגע הרכישה של המניה או של אופציות מעוף, המסחר כמו מקבל כנפיים חופשיות. שום דבר לא ידוע ולא כתוב מראש, בפרט לא הרווח ובטח שלא ההפסד, אז נכון שניתן להרוויח תשואות מעל 100 אחוז ועדיין לצד היתרון קיים לו גם החיסרון. כאשר מדברים על אופציות בינאריות, מדברים למעשה על מסחר מגודר מראש. כאן למשל יודעים את הרווח ואת ההפסד הרבה לפני תחילת המסחר. במעמד כתיבת האופציה, יושב כותב האופציה אל מול הרוכש אותה ומסכם איתו באשר לסכומי האופציה, סכומי רווח והפסד, זמן פקיעה מוגדר מראש וכל הנדרש למסחר.

  על בינארי ועל יתרון

  למעשה השימוש בכלי פיננסי כמו אופציה בינארית מספק לסוחר את כל האפשרויות לדעת למה הוא נכנס ולקבל 20 אחוז מכספו בחזרה, במידה ותפקע האופציה אל מחוץ לכסף. כל שצריך לעשות הוא לנחש רווח או הפסד על פי זמן ידוע מראש. בנוסף לכל היתרונות מציעים אתרי האינטרנט אפשרויות למסחר דמוי אמיתי, שנייה לפני רגע האמת, יודעים ואף מצליחים לנהל "מסחר על יבש" וכך להתקדם בצעדים בטוחים ומתונים אל המטרה.